ТОВ СКВ Автоматизація, офіційний сайт                   Cьогодні: 11.12.2018               | ua    en  
новини про компанію продукція проекти контакти

Заміна застарілих контролерів SIEMENS, (модернізація) SIMATIC S5 на SIMATIC S7

Вперше про зняття з виробництва SIMATIC S5 фірма SIEMENS оголосила в 1998 році. Період поставки запасних частин серії SIMATIC S5 закінчилися в грудні 2008 р Проте, на досить великій кількості підприємств України досі працюють контролери SIMATIC S5. Можна, звичайно, запастися повним ЗІПом для всього обладнання, але це рішення буде дуже марнотратно, тому що модулі застарілої серії коштують значно дорожче нової серії.
  Компанія ТОВ "СКВ Автоматизація" пропонує Вам послуги з перекладу системи управління Вашого обладнання з застарілого SIMATIC S5 на сучасний SIMATIC S7.

   З нашого досвіду, демонтаж старих модулів і монтаж нового обладнання займає 1-2 дні. Контролер SIMATIC S7 встановлюється в шафі управління на місце демонтується SIMATIC S5. При цьому не потрібно перемонтаж всього шафи управління - просто існуючі сигнальні дроти перепідключатися до нових модулів входів / виходів. Таким чином істотно знижується час простою обладнання.

Етапи заміни SIMATIC S5 на SIMATIC S7 

1. Обстеження об'єкта.

На цьому етапі важливо дізнатися складу існуючої системи SIMATIC S5 (типу CPU, кількості цифрових і аналогових входів / виходів, наявність функціональних модулів, наявність інтерфейсів для зв'язку, мережі Profibus і т.д).

Під час обстеження наші фахівці зроблять вивантаження керуючої програми з S5-CPU і її попередній аналіз (кількість програмних блоків, у тому числі і «закритих»).

2. Підготовка комерційної пропозиції з детальним зазначенням специфікації «заліза» і вартості робіт.

3. Укладення договору на виконання робіт.


4. Міграція програми з мови STEP5 на мову STEP7.
Компанія SIEMENS випустила програмний продукт "Converting S5 Files". Завдяки високому рівню сумісності 2-х мов, конвертування S5- програми відбувається автоматично на 80-100%. Помилки автоматичного перетворення пов'язані з використанням блоків операційної системи, «закритих» блоків користувача, роботою з елементами блоків даних і т.д.). Наші фахівці проведуть ретельний аналіз автоматичного перетворення і підберуть оптимальне рішення щодо усунення помилок.

5. Підготовка нової технічної документації (виконується одночасно з етапом 4).

6. Роботи на об'єкті.

Наші фахівці зроблять демонтаж старих S5- модулів, установку нових S7-компонентів і підключення силових та інформаційних сигналів. Після виконання монтажних робіт проводиться тестування обладнання. Далі, наш співробітник виконує супровід працюючого обладнання ще протягом 2-3 днів. При необхідності, проводиться навчання персоналу основних питань з обслуговування нової системи. Стандартні терміни виконання всіх робіт складають 2 місяці.
Не відкладайте неминучий процес оновлення техніки «на потім». Ми із задоволенням надамо для цього нашу компетентну підтримку.

 

ТОВ "СКВ Автоматизація

 

 

 

Адрес: Украина, 03049, г. Киев, ул. Ю. Фучика 13, к. 87, тел.: +38 (044) 227 06 02