ТОВ СКВ Автоматизація, офіційний сайт                   Cьогодні: 11.12.2018               | ua    en  
новини про компанію продукція проекти контакти

Новини

Системи диспетчеризації котелень та теплових вузлів

Компанія ТОВ "СКВ Автоматизація" пропонує системи диспетчеризації - "АРМ диспетчера". Система робить опитування вузлів збору інформації і відображає дані з вказаною періодичністю (можливо читання даних за вказаний період часу).

Дивитись...

Заміна застарілих контролерів SIEMENS, (модернізація) SIMATIC S5 на SIMATIC S7

Компанія ТОВ "СКВ Автоматизація" пропонує Вам послуги з перекладу системи управління Вашого обладнання з застарілого SIMATIC S5 на сучасний SIMATIC S7.

Дивитись...

Навчально-практичний курс "Вступ в технологію LonWorks"

Пропонуємо всім бажаючим підприємствам і окремим фахівцям відвідати Навчально-практичний курс "Вступ в технологію LonWorks"

Дивитись...


На підприємстві впроваджена система для визначення коштористної вартості проектних рабіт, по створенню промислових систем автоматизації.

Назва системи - "Строительные Технологии - СМЕТА ПИР V 2.4.2". Вона являє собою, новий сітьовий програмний комплекс, для разрахунку кошторисів по збірникам на проектні і дослідницькі роботи в відповідності з вимогами ДБН Д.1.1-7-2000. Система повинна пришвидшити строки підготовки проектної документації для наших клиєнтів.


Отримано дозвіл від державного комітету по промисловій безпеці

Отримано дозвіл від державного комітету по промисловій безпеці на виконання небезпечних робіт № 594.08.32 – 33.30.0

Дивитись...


Система Автоматизації Будівель

Компанія "Cybrotech" (Словенія) пропонує систему автоматизації будівель "IntegraBM". Особливостями цієї системи є широкі можливості, більша гнучкість і невисока вартість в порівнянні з аналогічними системами. Можливості системи "IntegraBM" безмежні. Вона містить все, що може знадобитися, для вирішення різних задач. На відміну від систем, що пропонуються іншими відомими компаніями, "IntegraBM" має основний контролер системи, до якого підключаются додаткові розширювальні модулі і датчики, які забезпечують гнучкість системи. Цю систему можна використовувати як, для рішень простих, так і для дуже складних задач, коли в ту ж мережу можуть включатися навіть декілька основних контролерів системи. Контроль основних і інших функцій автоматизації будівель ("Інтелектуальний дім"), в залежності від потреб, може виконувати гнучка система управління будівлями "IntegraBM".

Серед об’єктів будівель автоматизованних на основі цієї технології є немало відомих в світі готелів, музеїв та інших громадських будівель, серед яких старивинний костел в центрі Одеси, система управління в якому була встановлена в період останньої реставрації будівлі...

Читати всю статтю…


В Києві відбудеться семінар SAUTER

Спираючись на великий успіх таких семинарів в минулі роки, ми будемо проводити семінар 25 вересня року в м. Києві. Місце проведення семінару: Університет туризму, економіки і права. Зал засідань (2-ий поверх), вул. Жмаченко, 26.

Вам будуть подані новинки розробок нашої фірми в областях компонентів і систем. Декілька слів про ці новинки. Це в першу чергу нове покоління контролерів "родини" MODULO, з поліпшеннями, які піднімають на більш високу ступінь їх можливостей. Також ми хочемо реально познайомити з роботою, навчити користуватись бібліотеками нової програми "Case Suite", яка замінює зараз розрізненні програми "Case Offer", "Case Engine", "Case Bilder" і "Case Tools". Крім того ми хочемо поговорити про майбутню програму "NovaProWeb". Пише голова представництва SAUTER в Україні Максим Ольшанський.

Читати всю статтю…


Австрійска компанія ELSTA MOSDORFER виробник продукції для будівництва, електросистем пропонує нові електрошафи з армовованого скловолокном поліефіра:

 • Енергосистем, систем автоматики, систем газопостачання
 • Телекомунікацій
 • Систем управління дорожнім рухом
 • Галузей промисловості
 • Офісних приміщень
 • Приміщень на відкритому повітрі
 • Технічні переваги:
 • 2-й рівень захисту, подвійна ізоляція
 • Нержавіючий матеріал
 • Спеціальне захисне покриття від впливу У/Ф променів
 • ХХороша стійкість до різних температур
 • Здатність до сомогасіння
 • Легкість в користуванні
 • Можливість повторного використання матеріалу
 • Не містить галоген

Якість - передмови успіху

В новому українському журналі S.M.A.R.T

Компанія « BTR NETCOM GmbH » (м. Блумберг, Німечина) – один з провідних світових виробників компонентів для стркутурованих кабельних систем (СКС), які виколистовуються в житловій нерухомості і промисловості. В лінейку продукції «BTRNETCOM » входят не тільки телекоммунікаційні розетки і розподільники, але і багаточисленні розв’язання для засобів передачі данних.

Читати всю статтю…


Спільне дозвілля зміцнює партнерство

На полюванні.

Дивитись...


Адрес: Украина, 03049, г. Киев, ул. Ю. Фучика 13, к. 87, тел.: +38 (044) 227 06 02